14,7 * 4 cm - 60 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 428,22 | 4.710,41 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 428,22 | 4.710,41 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 428,22 | 4.710,41 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 428,22 | 4.710,41 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 428,22 | 4.710,41 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 427,20 | 4.699,16 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 427,20 | 4.699,16 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.750,03 | 3.750,03 |
| 2 | 2.011,52 | 4.023,03 |
| 3 | 1.366,51 | 4.099,53 |
| 4 | 1.043,92 | 4.175,66 |
| 5 | 850,51 | 4.252,53 |
| 6 | 721,44 | 4.328,66 |
| 7 | 629,26 | 4.404,79 |
| 8 | 560,16 | 4.481,29 |
| 9 | 506,46 | 4.558,16 |
| 10 | 463,39 | 4.633,91 |
| 11 | 427,20 | 4.699,16 |
| 12 | 398,91 | 4.786,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.