12,5 * 3 cm - 15 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,4 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 15 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,46 | 1.325,09 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,46 | 1.325,09 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,46 | 1.325,09 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,46 | 1.325,09 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,46 | 1.325,09 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,17 | 1.321,92 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,17 | 1.321,92 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.054,92 | 1.054,92 |
| 2 | 565,86 | 1.131,72 |
| 3 | 384,41 | 1.153,24 |
| 4 | 293,66 | 1.174,65 |
| 5 | 239,26 | 1.196,28 |
| 6 | 202,95 | 1.217,69 |
| 7 | 177,02 | 1.239,11 |
| 8 | 157,58 | 1.260,63 |
| 9 | 142,47 | 1.282,26 |
| 10 | 130,36 | 1.303,56 |
| 11 | 120,17 | 1.321,92 |
| 12 | 112,22 | 1.346,61 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.