14 * 4,7 cm - 50 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4.1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 224,15 | 2.465,64 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 224,15 | 2.465,64 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 224,15 | 2.465,64 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 224,15 | 2.465,64 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 224,15 | 2.465,64 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 223,61 | 2.459,75 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 223,61 | 2.459,75 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.962,93 | 1.962,93 |
| 2 | 1.052,92 | 2.105,83 |
| 3 | 715,29 | 2.145,88 |
| 4 | 546,43 | 2.185,72 |
| 5 | 445,19 | 2.225,96 |
| 6 | 377,64 | 2.265,81 |
| 7 | 329,38 | 2.305,66 |
| 8 | 293,21 | 2.345,70 |
| 9 | 265,10 | 2.385,94 |
| 10 | 242,56 | 2.425,59 |
| 11 | 223,61 | 2.459,75 |
| 12 | 208,81 | 2.505,68 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.