15,5 * 3,8 cm - 20 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 20 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 164,25 | 1.806,72 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 164,25 | 1.806,72 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 164,25 | 1.806,72 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 164,25 | 1.806,72 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 164,25 | 1.806,72 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 163,86 | 1.802,41 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 163,86 | 1.802,41 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.438,36 | 1.438,36 |
| 2 | 771,54 | 1.543,07 |
| 3 | 524,14 | 1.572,42 |
| 4 | 400,40 | 1.601,61 |
| 5 | 326,22 | 1.631,10 |
| 6 | 276,72 | 1.660,30 |
| 7 | 241,36 | 1.689,50 |
| 8 | 214,86 | 1.718,84 |
| 9 | 194,26 | 1.748,33 |
| 10 | 177,74 | 1.777,38 |
| 11 | 163,86 | 1.802,41 |
| 12 | 153,01 | 1.836,07 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.