15 * 6,5 cm - 80 gr Polonya'nın ilk pipo ustalarından Wincenty Swoboda hatırasına.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 80 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.288,95 | 14.178,40 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.288,95 | 14.178,40 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.288,95 | 14.178,40 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.288,95 | 14.178,40 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.288,95 | 14.178,40 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.285,87 | 14.144,54 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.285,87 | 14.144,54 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.287,64 | 11.287,64 |
| 2 | 6.054,69 | 12.109,38 |
| 3 | 4.113,22 | 12.339,65 |
| 4 | 3.142,20 | 12.568,79 |
| 5 | 2.560,04 | 12.800,18 |
| 6 | 2.171,55 | 13.029,32 |
| 7 | 1.894,07 | 13.258,46 |
| 8 | 1.686,09 | 13.488,73 |
| 9 | 1.524,46 | 13.720,13 |
| 10 | 1.394,81 | 13.948,14 |
| 11 | 1.285,87 | 14.144,54 |
| 12 | 1.200,72 | 14.408,67 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.