14,5 * 3,5 cm - 35 gr Polonya'nın ilk pipo ustalarından Wincenty Swoboda hatırasına. Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Poland |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Akasya |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 421,42 | 4.635,66 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 421,42 | 4.635,66 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 421,42 | 4.635,66 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 421,42 | 4.635,66 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 421,42 | 4.635,66 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 420,42 | 4.624,59 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 420,42 | 4.624,59 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.690,52 | 3.690,52 |
| 2 | 1.979,60 | 3.959,19 |
| 3 | 1.344,83 | 4.034,48 |
| 4 | 1.027,35 | 4.109,39 |
| 5 | 837,01 | 4.185,05 |
| 6 | 710,00 | 4.259,97 |
| 7 | 619,27 | 4.334,88 |
| 8 | 551,27 | 4.410,17 |
| 9 | 498,43 | 4.485,83 |
| 10 | 456,04 | 4.560,38 |
| 11 | 420,42 | 4.624,59 |
| 12 | 392,58 | 4.710,95 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.