15 * 4,5 cm - 45 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar + Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 490,70 | 5.397,74 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 490,70 | 5.397,74 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 490,70 | 5.397,74 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 490,70 | 5.397,74 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 490,70 | 5.397,74 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 489,53 | 5.384,85 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 489,53 | 5.384,85 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.297,22 | 4.297,22 |
| 2 | 2.305,03 | 4.610,06 |
| 3 | 1.565,91 | 4.697,72 |
| 4 | 1.196,24 | 4.784,95 |
| 5 | 974,61 | 4.873,05 |
| 6 | 826,71 | 4.960,28 |
| 7 | 721,07 | 5.047,51 |
| 8 | 641,90 | 5.135,18 |
| 9 | 580,36 | 5.223,27 |
| 10 | 531,01 | 5.310,07 |
| 11 | 489,53 | 5.384,85 |
| 12 | 457,12 | 5.485,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.