14 * 4,5 cm - 53 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Zeytin Ağacı/Olivewood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 346,75 | 3.814,20 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 346,75 | 3.814,20 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 346,75 | 3.814,20 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 346,75 | 3.814,20 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 346,75 | 3.814,20 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 345,92 | 3.805,09 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 345,92 | 3.805,09 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.036,54 | 3.036,54 |
| 2 | 1.628,80 | 3.257,60 |
| 3 | 1.106,52 | 3.319,55 |
| 4 | 845,30 | 3.381,19 |
| 5 | 688,69 | 3.443,44 |
| 6 | 584,18 | 3.505,08 |
| 7 | 509,53 | 3.566,72 |
| 8 | 453,58 | 3.628,67 |
| 9 | 410,10 | 3.690,91 |
| 10 | 375,23 | 3.752,25 |
| 11 | 345,92 | 3.805,09 |
| 12 | 323,01 | 3.876,14 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.