10 * 3,5 cm - 25 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 25 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,99 | 3.398,87 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,99 | 3.398,87 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,99 | 3.398,87 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,99 | 3.398,87 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,99 | 3.398,87 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,25 | 3.390,75 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,25 | 3.390,75 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.705,89 | 2.705,89 |
| 2 | 1.451,44 | 2.902,88 |
| 3 | 986,03 | 2.958,08 |
| 4 | 753,25 | 3.013,01 |
| 5 | 613,70 | 3.068,48 |
| 6 | 520,57 | 3.123,41 |
| 7 | 454,05 | 3.178,34 |
| 8 | 404,19 | 3.233,54 |
| 9 | 365,45 | 3.289,01 |
| 10 | 334,37 | 3.343,67 |
| 11 | 308,25 | 3.390,75 |
| 12 | 287,84 | 3.454,07 |
Olıver VuksanovıĆ 26 Şub 2022 14:04
Great Mını Pıpe,
GREAT MINI PIPE, AND IF IT IS SMALL, IT SMOKES EXCELLENTLY, SUITABLE FOR POCKET CARRYING
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.