13 * 3,5 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,97 | 2.056,66 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,97 | 2.056,66 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,97 | 2.056,66 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,97 | 2.056,66 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,97 | 2.056,66 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,52 | 2.051,75 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,52 | 2.051,75 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.637,34 | 1.637,34 |
| 2 | 878,27 | 1.756,54 |
| 3 | 596,65 | 1.789,94 |
| 4 | 455,80 | 1.823,18 |
| 5 | 371,35 | 1.856,74 |
| 6 | 315,00 | 1.889,98 |
| 7 | 274,75 | 1.923,22 |
| 8 | 244,58 | 1.956,62 |
| 9 | 221,13 | 1.990,19 |
| 10 | 202,33 | 2.023,26 |
| 11 | 186,52 | 2.051,75 |
| 12 | 174,17 | 2.090,06 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.