15,5 * 4,8 cm - 55 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 669,48 | 7.364,23 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 669,48 | 7.364,23 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 669,48 | 7.364,23 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 669,48 | 7.364,23 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 669,48 | 7.364,23 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 667,88 | 7.346,64 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 667,88 | 7.346,64 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.862,77 | 5.862,77 |
| 2 | 3.144,79 | 6.289,58 |
| 3 | 2.136,39 | 6.409,18 |
| 4 | 1.632,05 | 6.528,19 |
| 5 | 1.329,68 | 6.648,38 |
| 6 | 1.127,90 | 6.767,40 |
| 7 | 983,77 | 6.886,41 |
| 8 | 875,75 | 7.006,01 |
| 9 | 791,80 | 7.126,20 |
| 10 | 724,46 | 7.244,62 |
| 11 | 667,88 | 7.346,64 |
| 12 | 623,65 | 7.483,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.