27 * 5 cm - 70 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 27 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 70 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,96 | 3.079,58 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,96 | 3.079,58 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,96 | 3.079,58 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,96 | 3.079,58 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,96 | 3.079,58 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,29 | 3.072,23 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,29 | 3.072,23 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.451,70 | 2.451,70 |
| 2 | 1.315,09 | 2.630,18 |
| 3 | 893,40 | 2.680,20 |
| 4 | 682,49 | 2.729,97 |
| 5 | 556,05 | 2.780,23 |
| 6 | 471,67 | 2.830,00 |
| 7 | 411,40 | 2.879,77 |
| 8 | 366,22 | 2.929,78 |
| 9 | 331,12 | 2.980,04 |
| 10 | 302,96 | 3.029,57 |
| 11 | 279,29 | 3.072,23 |
| 12 | 260,80 | 3.129,60 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.