13 * 4,5 cm - 42 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 42 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 547,35 | 6.020,89 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 547,35 | 6.020,89 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 547,35 | 6.020,89 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 547,35 | 6.020,89 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 547,35 | 6.020,89 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 546,05 | 6.006,51 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 546,05 | 6.006,51 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.793,32 | 4.793,32 |
| 2 | 2.571,14 | 5.142,27 |
| 3 | 1.746,69 | 5.240,06 |
| 4 | 1.334,34 | 5.337,36 |
| 5 | 1.087,12 | 5.435,62 |
| 6 | 922,16 | 5.532,93 |
| 7 | 804,32 | 5.630,23 |
| 8 | 716,00 | 5.728,02 |
| 9 | 647,36 | 5.826,28 |
| 10 | 592,31 | 5.923,11 |
| 11 | 546,05 | 6.006,51 |
| 12 | 509,89 | 6.118,67 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.