13 * 4 cm - 20 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 2,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 20 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 484,49 | 5.329,34 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 484,49 | 5.329,34 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 484,49 | 5.329,34 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 484,49 | 5.329,34 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 484,49 | 5.329,34 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 483,33 | 5.316,62 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 483,33 | 5.316,62 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.242,77 | 4.242,77 |
| 2 | 2.275,82 | 4.551,64 |
| 3 | 1.546,07 | 4.638,20 |
| 4 | 1.181,08 | 4.724,32 |
| 5 | 962,26 | 4.811,30 |
| 6 | 816,24 | 4.897,43 |
| 7 | 711,94 | 4.983,56 |
| 8 | 633,76 | 5.070,11 |
| 9 | 573,01 | 5.157,09 |
| 10 | 524,28 | 5.242,79 |
| 11 | 483,33 | 5.316,62 |
| 12 | 451,33 | 5.415,90 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.