14,5 * 4 cm - 36 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 36 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 545,23 | 5.997,49 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 545,23 | 5.997,49 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 545,23 | 5.997,49 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 545,23 | 5.997,49 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 545,23 | 5.997,49 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 543,92 | 5.983,16 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 543,92 | 5.983,16 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.774,69 | 4.774,69 |
| 2 | 2.561,15 | 5.122,29 |
| 3 | 1.739,90 | 5.219,69 |
| 4 | 1.329,16 | 5.316,62 |
| 5 | 1.082,90 | 5.414,50 |
| 6 | 918,57 | 5.511,42 |
| 7 | 801,19 | 5.608,35 |
| 8 | 713,22 | 5.705,75 |
| 9 | 644,85 | 5.803,64 |
| 10 | 590,01 | 5.900,08 |
| 11 | 543,92 | 5.983,16 |
| 12 | 507,91 | 6.094,89 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.