13,5 * 4 cm - 53 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 547,75 | 6.025,27 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 547,75 | 6.025,27 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 547,75 | 6.025,27 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 547,75 | 6.025,27 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 547,75 | 6.025,27 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 546,44 | 6.010,88 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 546,44 | 6.010,88 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.796,81 | 4.796,81 |
| 2 | 2.573,01 | 5.146,02 |
| 3 | 1.747,96 | 5.243,87 |
| 4 | 1.335,31 | 5.341,25 |
| 5 | 1.087,92 | 5.439,58 |
| 6 | 922,83 | 5.536,96 |
| 7 | 804,90 | 5.634,33 |
| 8 | 716,52 | 5.732,19 |
| 9 | 647,84 | 5.830,52 |
| 10 | 592,74 | 5.927,42 |
| 11 | 546,44 | 6.010,88 |
| 12 | 510,26 | 6.123,13 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.