14,5 * 4,7 cm - 45 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,93 | 2.199,27 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,93 | 2.199,27 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,93 | 2.199,27 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,93 | 2.199,27 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,93 | 2.199,27 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,46 | 2.194,02 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,46 | 2.194,02 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,87 | 1.750,87 |
| 2 | 939,17 | 1.878,33 |
| 3 | 638,02 | 1.914,05 |
| 4 | 487,40 | 1.949,59 |
| 5 | 397,10 | 1.985,49 |
| 6 | 336,84 | 2.021,03 |
| 7 | 293,80 | 2.056,57 |
| 8 | 261,54 | 2.092,29 |
| 9 | 236,46 | 2.128,18 |
| 10 | 216,36 | 2.163,55 |
| 11 | 199,46 | 2.194,02 |
| 12 | 186,25 | 2.234,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.