16 * 6,2 cm - 130 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Akasya Ağacı+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,4 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 130 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 572,10 | 6.293,06 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 572,10 | 6.293,06 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 572,10 | 6.293,06 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 572,10 | 6.293,06 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 572,10 | 6.293,06 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 570,73 | 6.278,03 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 570,73 | 6.278,03 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.010,00 | 5.010,00 |
| 2 | 2.687,37 | 5.374,73 |
| 3 | 1.825,64 | 5.476,93 |
| 4 | 1.394,66 | 5.578,64 |
| 5 | 1.136,27 | 5.681,34 |
| 6 | 963,84 | 5.783,04 |
| 7 | 840,68 | 5.884,75 |
| 8 | 748,37 | 5.986,95 |
| 9 | 676,63 | 6.089,66 |
| 10 | 619,09 | 6.190,86 |
| 11 | 570,73 | 6.278,03 |
| 12 | 532,94 | 6.395,27 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.