15 * 4.5 cm - 54 gr Özel contalı non filter adaptör dahil.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.090,09 | 11.991,02 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.090,09 | 11.991,02 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.090,09 | 11.991,02 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.090,09 | 11.991,02 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.090,09 | 11.991,02 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.087,49 | 11.962,38 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.087,49 | 11.962,38 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.546,23 | 9.546,23 |
| 2 | 5.120,60 | 10.241,20 |
| 3 | 3.478,65 | 10.435,94 |
| 4 | 2.657,43 | 10.629,73 |
| 5 | 2.165,08 | 10.825,42 |
| 6 | 1.836,54 | 11.019,21 |
| 7 | 1.601,86 | 11.213,00 |
| 8 | 1.425,97 | 11.407,74 |
| 9 | 1.289,27 | 11.603,44 |
| 10 | 1.179,63 | 11.796,28 |
| 11 | 1.087,49 | 11.962,38 |
| 12 | 1.015,48 | 12.185,76 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.