15 * 5 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 908,79 | 9.996,66 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 908,79 | 9.996,66 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 908,79 | 9.996,66 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 908,79 | 9.996,66 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 908,79 | 9.996,66 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 906,62 | 9.972,78 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 906,62 | 9.972,78 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.958,49 | 7.958,49 |
| 2 | 4.268,94 | 8.537,87 |
| 3 | 2.900,07 | 8.700,22 |
| 4 | 2.215,45 | 8.861,78 |
| 5 | 1.804,99 | 9.024,93 |
| 6 | 1.531,08 | 9.186,49 |
| 7 | 1.335,43 | 9.348,04 |
| 8 | 1.188,80 | 9.510,40 |
| 9 | 1.074,84 | 9.673,54 |
| 10 | 983,43 | 9.834,31 |
| 11 | 906,62 | 9.972,78 |
| 12 | 846,58 | 10.159,01 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.