14,5 * 4,5 - 67 gr. Limited Edition 1007/1245. Yeni bir bağ bozumu, seçilmiş köklerden Cumberland ağızlık kullanılarak imal edilmiştir. 9mm adaptör ile filtreli veya filtresiz içmek kullanıcının seçimine bırakılmıştır. Ayrıcalık yaratan nadir bir pipo!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR, Akrilik ağızlık |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm + Metal Fltreli Adaptör |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 67 g |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.703,31 | 18.736,40 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.703,31 | 18.736,40 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.703,31 | 18.736,40 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.703,31 | 18.736,40 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.703,31 | 18.736,40 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.699,24 | 18.691,65 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.699,24 | 18.691,65 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.916,33 | 14.916,33 |
| 2 | 8.001,12 | 16.002,24 |
| 3 | 5.435,51 | 16.306,53 |
| 4 | 4.152,33 | 16.609,33 |
| 5 | 3.383,02 | 16.915,12 |
| 6 | 2.869,65 | 17.217,92 |
| 7 | 2.502,96 | 17.520,72 |
| 8 | 2.228,13 | 17.825,01 |
| 9 | 2.014,53 | 18.130,80 |
| 10 | 1.843,21 | 18.432,11 |
| 11 | 1.699,24 | 18.691,65 |
| 12 | 1.586,73 | 19.040,70 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.