15 * 6,5 cm - 47 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.694,14 | 18.635,50 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.694,14 | 18.635,50 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.694,14 | 18.635,50 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.694,14 | 18.635,50 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.694,14 | 18.635,50 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.690,09 | 18.590,99 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.690,09 | 18.590,99 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.836,00 | 14.836,00 |
| 2 | 7.958,03 | 15.916,06 |
| 3 | 5.406,24 | 16.218,72 |
| 4 | 4.129,97 | 16.519,89 |
| 5 | 3.364,80 | 16.824,02 |
| 6 | 2.854,20 | 17.125,19 |
| 7 | 2.489,48 | 17.426,37 |
| 8 | 2.216,13 | 17.729,02 |
| 9 | 2.003,68 | 18.033,16 |
| 10 | 1.833,29 | 18.332,85 |
| 11 | 1.690,09 | 18.590,99 |
| 12 | 1.578,18 | 18.938,15 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.