14 * 5,8 cm - 42 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 42 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 790,62 | 8.696,83 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 790,62 | 8.696,83 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 790,62 | 8.696,83 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 790,62 | 8.696,83 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 790,62 | 8.696,83 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 788,73 | 8.676,06 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 788,73 | 8.676,06 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.923,68 | 6.923,68 |
| 2 | 3.713,86 | 7.427,72 |
| 3 | 2.522,99 | 7.568,97 |
| 4 | 1.927,38 | 7.709,52 |
| 5 | 1.570,29 | 7.851,45 |
| 6 | 1.332,00 | 7.992,00 |
| 7 | 1.161,79 | 8.132,55 |
| 8 | 1.034,23 | 8.273,80 |
| 9 | 935,08 | 8.415,73 |
| 10 | 855,56 | 8.555,59 |
| 11 | 788,73 | 8.676,06 |
| 12 | 736,51 | 8.838,08 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.