27 * 4,6 cm - 53 gr Akrilik çift ağızlık.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 27 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.186,80 | 13.054,76 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.186,80 | 13.054,76 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.186,80 | 13.054,76 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.186,80 | 13.054,76 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.186,80 | 13.054,76 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.183,96 | 13.023,58 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.183,96 | 13.023,58 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.393,09 | 10.393,09 |
| 2 | 5.574,86 | 11.149,71 |
| 3 | 3.787,24 | 11.361,73 |
| 4 | 2.893,18 | 11.572,71 |
| 5 | 2.357,15 | 11.785,76 |
| 6 | 1.999,46 | 11.996,74 |
| 7 | 1.743,96 | 12.207,72 |
| 8 | 1.552,47 | 12.419,74 |
| 9 | 1.403,64 | 12.632,80 |
| 10 | 1.284,27 | 12.842,74 |
| 11 | 1.183,96 | 13.023,58 |
| 12 | 1.105,57 | 13.266,78 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.