14 * 4,5 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 848,13 | 9.329,42 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 848,13 | 9.329,42 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 848,13 | 9.329,42 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 848,13 | 9.329,42 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 848,13 | 9.329,42 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 846,10 | 9.307,14 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 846,10 | 9.307,14 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,29 | 7.427,29 |
| 2 | 3.984,00 | 7.968,00 |
| 3 | 2.706,50 | 8.119,51 |
| 4 | 2.067,57 | 8.270,29 |
| 5 | 1.684,51 | 8.422,55 |
| 6 | 1.428,89 | 8.573,32 |
| 7 | 1.246,30 | 8.724,09 |
| 8 | 1.109,45 | 8.875,61 |
| 9 | 1.003,10 | 9.027,87 |
| 10 | 917,79 | 9.177,90 |
| 11 | 846,10 | 9.307,14 |
| 12 | 790,08 | 9.480,94 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.