11,5 * 3,5 cm - 30 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3.6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1.8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 11,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 542,81 | 5.970,95 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 542,81 | 5.970,95 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 542,81 | 5.970,95 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 542,81 | 5.970,95 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 542,81 | 5.970,95 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 541,52 | 5.956,69 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 541,52 | 5.956,69 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.753,56 | 4.753,56 |
| 2 | 2.549,81 | 5.099,62 |
| 3 | 1.732,20 | 5.196,59 |
| 4 | 1.323,27 | 5.293,09 |
| 5 | 1.078,11 | 5.390,54 |
| 6 | 914,51 | 5.487,03 |
| 7 | 797,65 | 5.583,53 |
| 8 | 710,06 | 5.680,50 |
| 9 | 641,99 | 5.777,95 |
| 10 | 587,40 | 5.873,97 |
| 11 | 541,52 | 5.956,69 |
| 12 | 505,66 | 6.067,92 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.