14,5 * 4,5 - 50 gr. Limited Edition 915/1245. Yeni bir bağ bozumu, seçilmiş köklerden Cumberland ağızlık kullanılarak imal edilmiştir. 9mm adaptör ile filtreli veya filtresiz içmek kullanıcının seçimine bırakılmıştır. Ayrıcalık yaratan nadir bir pipo!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR, Akrilik ağızlık |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm + Metal Fltreli Adaptör |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 g |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.130,15 | 23.431,63 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.130,15 | 23.431,63 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.130,15 | 23.431,63 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.130,15 | 23.431,63 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.130,15 | 23.431,63 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.125,06 | 23.375,67 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.125,06 | 23.375,67 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.654,27 | 18.654,27 |
| 2 | 10.006,15 | 20.012,30 |
| 3 | 6.797,62 | 20.392,85 |
| 4 | 5.192,88 | 20.771,53 |
| 5 | 4.230,79 | 21.153,94 |
| 6 | 3.588,77 | 21.532,62 |
| 7 | 3.130,19 | 21.911,31 |
| 8 | 2.786,48 | 22.291,85 |
| 9 | 2.519,36 | 22.674,27 |
| 10 | 2.305,11 | 23.051,08 |
| 11 | 2.125,06 | 23.375,67 |
| 12 | 1.984,35 | 23.812,18 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.