15 * 4,1 cm - 28 gr Hand Painted
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 2,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,1 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 28 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 696,74 | 7.664,11 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 696,74 | 7.664,11 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 696,74 | 7.664,11 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 696,74 | 7.664,11 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 696,74 | 7.664,11 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 695,07 | 7.645,80 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 695,07 | 7.645,80 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.101,51 | 6.101,51 |
| 2 | 3.272,85 | 6.545,70 |
| 3 | 2.223,39 | 6.670,17 |
| 4 | 1.698,51 | 6.794,03 |
| 5 | 1.383,82 | 6.919,11 |
| 6 | 1.173,83 | 7.042,97 |
| 7 | 1.023,83 | 7.166,83 |
| 8 | 911,41 | 7.291,30 |
| 9 | 824,04 | 7.416,39 |
| 10 | 753,96 | 7.539,64 |
| 11 | 695,07 | 7.645,80 |
| 12 | 649,05 | 7.788,58 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.