13,5 * 4,8 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 705,10 | 7.756,08 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 705,10 | 7.756,08 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 705,10 | 7.756,08 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 705,10 | 7.756,08 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 705,10 | 7.756,08 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 703,41 | 7.737,55 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 703,41 | 7.737,55 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.174,73 | 6.174,73 |
| 2 | 3.312,13 | 6.624,25 |
| 3 | 2.250,07 | 6.750,21 |
| 4 | 1.718,89 | 6.875,56 |
| 5 | 1.400,43 | 7.002,14 |
| 6 | 1.187,92 | 7.127,49 |
| 7 | 1.036,12 | 7.252,84 |
| 8 | 922,35 | 7.378,80 |
| 9 | 833,93 | 7.505,38 |
| 10 | 763,01 | 7.630,11 |
| 11 | 703,41 | 7.737,55 |
| 12 | 656,84 | 7.882,04 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.