16 * 5 cm - 57 gr. Limited Edition 224/1245
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 57 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.763,69 | 19.400,64 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.763,69 | 19.400,64 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.763,69 | 19.400,64 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.763,69 | 19.400,64 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.763,69 | 19.400,64 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.759,48 | 19.354,30 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.759,48 | 19.354,30 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.445,14 | 15.445,14 |
| 2 | 8.284,78 | 16.569,55 |
| 3 | 5.628,21 | 16.884,63 |
| 4 | 4.299,54 | 17.198,16 |
| 5 | 3.502,96 | 17.514,79 |
| 6 | 2.971,39 | 17.828,33 |
| 7 | 2.591,69 | 18.141,86 |
| 8 | 2.307,12 | 18.456,94 |
| 9 | 2.085,95 | 18.773,57 |
| 10 | 1.908,56 | 19.085,56 |
| 11 | 1.759,48 | 19.354,30 |
| 12 | 1.642,98 | 19.715,72 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.