14 * 4,5 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 943,35 | 10.376,86 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 943,35 | 10.376,86 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 943,35 | 10.376,86 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 943,35 | 10.376,86 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 943,35 | 10.376,86 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 941,10 | 10.352,07 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 941,10 | 10.352,07 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.261,17 | 8.261,17 |
| 2 | 4.431,29 | 8.862,58 |
| 3 | 3.010,37 | 9.031,11 |
| 4 | 2.299,70 | 9.198,81 |
| 5 | 1.873,63 | 9.368,17 |
| 6 | 1.589,31 | 9.535,87 |
| 7 | 1.386,22 | 9.703,57 |
| 8 | 1.234,01 | 9.872,10 |
| 9 | 1.115,72 | 10.041,45 |
| 10 | 1.020,83 | 10.208,33 |
| 11 | 941,10 | 10.352,07 |
| 12 | 878,78 | 10.545,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.