14 * 4,7 cm - 49 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 49 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 973,32 | 10.706,52 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 973,32 | 10.706,52 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 973,32 | 10.706,52 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 973,32 | 10.706,52 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 973,32 | 10.706,52 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 971,00 | 10.680,95 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 971,00 | 10.680,95 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.523,62 | 8.523,62 |
| 2 | 4.572,07 | 9.144,14 |
| 3 | 3.106,01 | 9.318,02 |
| 4 | 2.372,76 | 9.491,05 |
| 5 | 1.933,16 | 9.665,79 |
| 6 | 1.639,80 | 9.838,81 |
| 7 | 1.430,26 | 10.011,84 |
| 8 | 1.273,22 | 10.185,73 |
| 9 | 1.151,16 | 10.360,46 |
| 10 | 1.053,26 | 10.532,64 |
| 11 | 971,00 | 10.680,95 |
| 12 | 906,70 | 10.880,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.