14,5 * 4.5 cm - 43 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.145,94 | 12.605,33 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.145,94 | 12.605,33 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.145,94 | 12.605,33 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.145,94 | 12.605,33 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.145,94 | 12.605,33 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.143,20 | 12.575,22 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.143,20 | 12.575,22 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.035,29 | 10.035,29 |
| 2 | 5.382,93 | 10.765,86 |
| 3 | 3.656,86 | 10.970,58 |
| 4 | 2.793,58 | 11.174,30 |
| 5 | 2.276,00 | 11.380,02 |
| 6 | 1.930,62 | 11.583,74 |
| 7 | 1.683,92 | 11.787,45 |
| 8 | 1.499,02 | 11.992,17 |
| 9 | 1.355,32 | 12.197,89 |
| 10 | 1.240,06 | 12.400,61 |
| 11 | 1.143,20 | 12.575,22 |
| 12 | 1.067,50 | 12.810,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.