14 * 5 cm - 41 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 41 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.147,20 | 12.619,20 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.147,20 | 12.619,20 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.147,20 | 12.619,20 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.147,20 | 12.619,20 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.147,20 | 12.619,20 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.144,46 | 12.589,06 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.144,46 | 12.589,06 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.046,33 | 10.046,33 |
| 2 | 5.388,85 | 10.777,70 |
| 3 | 3.660,88 | 10.982,65 |
| 4 | 2.796,65 | 11.186,59 |
| 5 | 2.278,51 | 11.392,54 |
| 6 | 1.932,75 | 11.596,48 |
| 7 | 1.685,77 | 11.800,42 |
| 8 | 1.500,67 | 12.005,36 |
| 9 | 1.356,81 | 12.211,31 |
| 10 | 1.241,43 | 12.414,25 |
| 11 | 1.144,46 | 12.589,06 |
| 12 | 1.068,68 | 12.824,14 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.