14,5 * 4,5 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 851,99 | 9.371,93 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 851,99 | 9.371,93 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 851,99 | 9.371,93 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 851,99 | 9.371,93 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 851,99 | 9.371,93 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 849,96 | 9.349,54 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 849,96 | 9.349,54 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,13 | 7.461,13 |
| 2 | 4.002,15 | 8.004,30 |
| 3 | 2.718,84 | 8.156,51 |
| 4 | 2.076,99 | 8.307,97 |
| 5 | 1.692,18 | 8.460,92 |
| 6 | 1.435,40 | 8.612,38 |
| 7 | 1.251,98 | 8.763,84 |
| 8 | 1.114,51 | 8.916,05 |
| 9 | 1.007,67 | 9.069,00 |
| 10 | 921,97 | 9.219,72 |
| 11 | 849,96 | 9.349,54 |
| 12 | 793,68 | 9.524,13 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.