15 * 6,5 cm - 47 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.277,48 | 14.052,30 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.277,48 | 14.052,30 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.277,48 | 14.052,30 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.277,48 | 14.052,30 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.277,48 | 14.052,30 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.274,43 | 14.018,74 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.274,43 | 14.018,74 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.187,25 | 11.187,25 |
| 2 | 6.000,84 | 12.001,68 |
| 3 | 4.076,63 | 12.229,90 |
| 4 | 3.114,25 | 12.457,00 |
| 5 | 2.537,27 | 12.686,34 |
| 6 | 2.152,24 | 12.913,44 |
| 7 | 1.877,22 | 13.140,54 |
| 8 | 1.671,10 | 13.368,76 |
| 9 | 1.510,90 | 13.598,10 |
| 10 | 1.382,41 | 13.824,08 |
| 11 | 1.274,43 | 14.018,74 |
| 12 | 1.190,04 | 14.280,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.