14,5 * 5 cm - 46 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Bog Oak |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal sistem |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 46 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.155,52 | 12.710,76 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.155,52 | 12.710,76 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.155,52 | 12.710,76 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.155,52 | 12.710,76 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.155,52 | 12.710,76 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.152,76 | 12.680,41 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.152,76 | 12.680,41 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.119,23 | 10.119,23 |
| 2 | 5.427,96 | 10.855,91 |
| 3 | 3.687,45 | 11.062,34 |
| 4 | 2.816,94 | 11.267,76 |
| 5 | 2.295,04 | 11.475,21 |
| 6 | 1.946,77 | 11.680,63 |
| 7 | 1.698,01 | 11.886,05 |
| 8 | 1.511,56 | 12.092,48 |
| 9 | 1.366,66 | 12.299,92 |
| 10 | 1.250,43 | 12.504,33 |
| 11 | 1.152,76 | 12.680,41 |
| 12 | 1.076,43 | 12.917,20 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.