14 * 4,7 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 874,53 | 9.619,85 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 874,53 | 9.619,85 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 874,53 | 9.619,85 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 874,53 | 9.619,85 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 874,53 | 9.619,85 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 872,44 | 9.596,88 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 872,44 | 9.596,88 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.658,51 | 7.658,51 |
| 2 | 4.108,03 | 8.216,05 |
| 3 | 2.790,76 | 8.372,28 |
| 4 | 2.131,94 | 8.527,75 |
| 5 | 1.736,95 | 8.684,75 |
| 6 | 1.473,37 | 8.840,22 |
| 7 | 1.285,10 | 8.995,69 |
| 8 | 1.143,99 | 9.151,92 |
| 9 | 1.034,32 | 9.308,92 |
| 10 | 946,36 | 9.463,62 |
| 11 | 872,44 | 9.596,88 |
| 12 | 814,67 | 9.776,09 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.