13.5 * 5.2 cm - 61 Brown Sandblasted. ::. Limited Edition 906/1245 .::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 61 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.686,76 | 18.554,39 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.686,76 | 18.554,39 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.686,76 | 18.554,39 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.686,76 | 18.554,39 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.686,76 | 18.554,39 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.682,73 | 18.510,08 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.682,73 | 18.510,08 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.771,43 | 14.771,43 |
| 2 | 7.923,40 | 15.846,79 |
| 3 | 5.382,71 | 16.148,13 |
| 4 | 4.112,00 | 16.447,99 |
| 5 | 3.350,16 | 16.750,80 |
| 6 | 2.841,78 | 17.050,66 |
| 7 | 2.478,65 | 17.350,52 |
| 8 | 2.206,48 | 17.651,86 |
| 9 | 1.994,96 | 17.954,67 |
| 10 | 1.825,31 | 18.253,06 |
| 11 | 1.682,73 | 18.510,08 |
| 12 | 1.571,31 | 18.855,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.