13,5 * 4,7 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 843,38 | 9.277,19 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 843,38 | 9.277,19 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 843,38 | 9.277,19 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 843,38 | 9.277,19 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 843,38 | 9.277,19 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 841,37 | 9.255,03 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 841,37 | 9.255,03 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.385,71 | 7.385,71 |
| 2 | 3.961,70 | 7.923,39 |
| 3 | 2.691,35 | 8.074,06 |
| 4 | 2.056,00 | 8.223,99 |
| 5 | 1.675,08 | 8.375,40 |
| 6 | 1.420,89 | 8.525,33 |
| 7 | 1.239,32 | 8.675,25 |
| 8 | 1.103,24 | 8.825,92 |
| 9 | 997,48 | 8.977,33 |
| 10 | 912,65 | 9.126,52 |
| 11 | 841,37 | 9.255,03 |
| 12 | 785,66 | 9.427,86 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.