15 * 4,8 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.029,96 | 11.329,54 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.029,96 | 11.329,54 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.029,96 | 11.329,54 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.029,96 | 11.329,54 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.029,96 | 11.329,54 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.027,50 | 11.302,49 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.027,50 | 11.302,49 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.019,62 | 9.019,62 |
| 2 | 4.838,13 | 9.676,25 |
| 3 | 3.286,75 | 9.860,25 |
| 4 | 2.510,84 | 10.043,35 |
| 5 | 2.045,65 | 10.228,25 |
| 6 | 1.735,23 | 10.411,35 |
| 7 | 1.513,49 | 10.594,45 |
| 8 | 1.347,31 | 10.778,45 |
| 9 | 1.218,15 | 10.963,35 |
| 10 | 1.114,55 | 11.145,54 |
| 11 | 1.027,50 | 11.302,49 |
| 12 | 959,46 | 11.513,54 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.