14,5 * 6 cm - 58 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 58 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 903,62 | 9.939,86 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 903,62 | 9.939,86 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 903,62 | 9.939,86 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 903,62 | 9.939,86 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 903,62 | 9.939,86 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 901,47 | 9.916,12 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 901,47 | 9.916,12 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.913,27 | 7.913,27 |
| 2 | 4.244,68 | 8.489,36 |
| 3 | 2.883,60 | 8.650,79 |
| 4 | 2.202,86 | 8.811,43 |
| 5 | 1.794,73 | 8.973,65 |
| 6 | 1.522,38 | 9.134,29 |
| 7 | 1.327,85 | 9.294,93 |
| 8 | 1.182,05 | 9.456,36 |
| 9 | 1.068,73 | 9.618,58 |
| 10 | 977,84 | 9.778,43 |
| 11 | 901,47 | 9.916,12 |
| 12 | 841,77 | 10.101,29 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.