15 * 4,8 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 968,97 | 10.658,69 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 968,97 | 10.658,69 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 968,97 | 10.658,69 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 968,97 | 10.658,69 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 968,97 | 10.658,69 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 966,66 | 10.633,23 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 966,66 | 10.633,23 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.485,54 | 8.485,54 |
| 2 | 4.551,65 | 9.103,29 |
| 3 | 3.092,13 | 9.276,39 |
| 4 | 2.362,16 | 9.448,65 |
| 5 | 1.924,52 | 9.622,60 |
| 6 | 1.632,48 | 9.794,86 |
| 7 | 1.423,87 | 9.967,12 |
| 8 | 1.267,53 | 10.140,22 |
| 9 | 1.146,02 | 10.314,17 |
| 10 | 1.048,56 | 10.485,58 |
| 11 | 966,66 | 10.633,23 |
| 12 | 902,65 | 10.831,79 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.