15 * 5,5 cm - 56 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 846,38 | 9.310,14 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 846,38 | 9.310,14 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 846,38 | 9.310,14 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 846,38 | 9.310,14 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 846,38 | 9.310,14 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 844,35 | 9.287,90 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 844,35 | 9.287,90 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.411,94 | 7.411,94 |
| 2 | 3.975,77 | 7.951,53 |
| 3 | 2.700,91 | 8.102,73 |
| 4 | 2.063,30 | 8.253,20 |
| 5 | 1.681,03 | 8.405,14 |
| 6 | 1.425,93 | 8.555,60 |
| 7 | 1.243,72 | 8.706,06 |
| 8 | 1.107,16 | 8.857,27 |
| 9 | 1.001,02 | 9.009,21 |
| 10 | 915,89 | 9.158,93 |
| 11 | 844,35 | 9.287,90 |
| 12 | 788,45 | 9.461,34 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.