14 * 5 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.571,84 | 17.290,24 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.571,84 | 17.290,24 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.571,84 | 17.290,24 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.571,84 | 17.290,24 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.571,84 | 17.290,24 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.568,09 | 17.248,95 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.568,09 | 17.248,95 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.765,02 | 13.765,02 |
| 2 | 7.383,56 | 14.767,11 |
| 3 | 5.015,97 | 15.047,92 |
| 4 | 3.831,84 | 15.327,35 |
| 5 | 3.121,91 | 15.609,53 |
| 6 | 2.648,16 | 15.888,96 |
| 7 | 2.309,77 | 16.168,39 |
| 8 | 2.056,15 | 16.449,20 |
| 9 | 1.859,04 | 16.731,38 |
| 10 | 1.700,94 | 17.009,44 |
| 11 | 1.568,09 | 17.248,95 |
| 12 | 1.464,25 | 17.571,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.