13,5 * 5,3 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.090,45 | 11.994,98 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.090,45 | 11.994,98 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.090,45 | 11.994,98 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.090,45 | 11.994,98 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.090,45 | 11.994,98 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.087,85 | 11.966,33 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.087,85 | 11.966,33 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.549,38 | 9.549,38 |
| 2 | 5.122,29 | 10.244,57 |
| 3 | 3.479,79 | 10.439,38 |
| 4 | 2.658,31 | 10.633,23 |
| 5 | 2.165,80 | 10.829,00 |
| 6 | 1.837,14 | 11.022,85 |
| 7 | 1.602,39 | 11.216,70 |
| 8 | 1.426,44 | 11.411,51 |
| 9 | 1.289,70 | 11.607,27 |
| 10 | 1.180,02 | 11.800,17 |
| 11 | 1.087,85 | 11.966,33 |
| 12 | 1.015,82 | 12.189,78 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.