14,5 * 6 cm - 63 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 63 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 963,70 | 10.600,68 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 963,70 | 10.600,68 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 963,70 | 10.600,68 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 963,70 | 10.600,68 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 963,70 | 10.600,68 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 961,40 | 10.575,36 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 961,40 | 10.575,36 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.439,36 | 8.439,36 |
| 2 | 4.526,88 | 9.053,75 |
| 3 | 3.075,30 | 9.225,91 |
| 4 | 2.349,31 | 9.397,23 |
| 5 | 1.914,05 | 9.570,23 |
| 6 | 1.623,59 | 9.741,55 |
| 7 | 1.416,12 | 9.912,87 |
| 8 | 1.260,63 | 10.085,04 |
| 9 | 1.139,78 | 10.258,04 |
| 10 | 1.042,85 | 10.428,52 |
| 11 | 961,40 | 10.575,36 |
| 12 | 897,74 | 10.772,84 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.