12,5 * 4,7 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm filtre + Adaptör |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 881,85 | 9.700,32 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 881,85 | 9.700,32 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 881,85 | 9.700,32 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 881,85 | 9.700,32 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 881,85 | 9.700,32 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 879,74 | 9.677,15 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 879,74 | 9.677,15 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.722,57 | 7.722,57 |
| 2 | 4.142,39 | 8.284,77 |
| 3 | 2.814,10 | 8.442,31 |
| 4 | 2.149,77 | 8.599,08 |
| 5 | 1.751,48 | 8.757,39 |
| 6 | 1.485,69 | 8.914,16 |
| 7 | 1.295,85 | 9.070,93 |
| 8 | 1.153,56 | 9.228,47 |
| 9 | 1.042,98 | 9.386,78 |
| 10 | 954,28 | 9.542,78 |
| 11 | 879,74 | 9.677,15 |
| 12 | 821,49 | 9.857,86 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.