13,5 * 4,8 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.004,21 | 11.046,33 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.004,21 | 11.046,33 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.004,21 | 11.046,33 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.004,21 | 11.046,33 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.004,21 | 11.046,33 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.001,81 | 11.019,95 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.001,81 | 11.019,95 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.794,15 | 8.794,15 |
| 2 | 4.717,18 | 9.434,36 |
| 3 | 3.204,59 | 9.613,76 |
| 4 | 2.448,07 | 9.792,29 |
| 5 | 1.994,51 | 9.972,57 |
| 6 | 1.691,85 | 10.151,09 |
| 7 | 1.475,66 | 10.329,61 |
| 8 | 1.313,63 | 10.509,01 |
| 9 | 1.187,70 | 10.689,29 |
| 10 | 1.086,69 | 10.866,93 |
| 11 | 1.001,81 | 11.019,95 |
| 12 | 935,48 | 11.225,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.