14,5 * 4,5 - 58 gr. Limited Edition 915/1245. Yeni bir bağ bozumu, seçilmiş köklerden Cumberland ağızlık kullanılarak imal edilmiştir. 9mm adaptör ile filtreli veya filtresiz içmek kullanıcının seçimine bırakılmıştır. Ayrıcalık yaratan nadir bir pipo!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR, Akrilik ağızlık |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm + Metal Fltreli Adaptör |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 58 g |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.695,70 | 18.652,70 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.695,70 | 18.652,70 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.695,70 | 18.652,70 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.695,70 | 18.652,70 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.695,70 | 18.652,70 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.691,65 | 18.608,15 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.691,65 | 18.608,15 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.849,69 | 14.849,69 |
| 2 | 7.965,38 | 15.930,75 |
| 3 | 5.411,23 | 16.233,68 |
| 4 | 4.133,78 | 16.535,13 |
| 5 | 3.367,91 | 16.839,55 |
| 6 | 2.856,83 | 17.141,00 |
| 7 | 2.491,78 | 17.442,45 |
| 8 | 2.218,17 | 17.745,38 |
| 9 | 2.005,53 | 18.049,80 |
| 10 | 1.834,98 | 18.349,76 |
| 11 | 1.691,65 | 18.608,15 |
| 12 | 1.579,64 | 18.955,63 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.